Myšlenky Skříťulky reloaded

Ještě nikdy nebylo, aby nějak nebylo

RSS 2.0

Zpívání

v mlze..Začal měsíc mlh.. a letos se v tomto počasí vyžívám. Dělá mi dobře, být jakoby schovaná a mít možnost si v klidu přemýšlet o tom, co proběhlo pod dozorem slunečních paprsků. Vůně horkých čajů, zapálených svíček.. Zvuk padajícího listí, dřeva co praská v kamnech. Nastal čas mých barevných šátků, omotaných kolem krku :) Doba čtení knížek, čajoven a tichého očekávání prvních sněhových vloček.
Dva týdny jsem ležela doma v peřinách. Usmívající se a čekající na návrat svého ztraceného hlasu :) Nabírám postupně novou sílu a léčím potřebné. Dostala jsem dvanáct hodin s Malým princem a dalšíma krásnýma lidma. Dvanáct hodin obětí, úsměvů, tepla a povídání. Rázem zas můžu tančit ve spadlém listí, které tak kouzelně žlutě září :) Nejsou slova na popsaní motýlků v břiše.. to jsou jen doteky a pocity tak neskutečně silné.

Categories: Nezařazené

skritulka

3 Responses to “Zpívání”


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>