Myšlenky Skříťulky reloaded

Ještě nikdy nebylo, aby nějak nebylo

RSS 2.0

Před

přistáním..Další měsíc v tahu a ani čárka.. Nějak rychle mi to všechno utíká. Stále trpce, i když už to začíná mít o něco sladší nádech. Odehrála jsem poslední sólové koncerty.. odehrála jsem absolvák. Absolventská práce se blíží ke svému konci. Odplesovala jsem selp a padla vyčerpáním. Začíná mi docházet, že si nějak nejsem schopna uvědomit kdy mám dost.. kdy si prostě říct „skřítě vypni !“ a skutečně vypnout. Jedu většinou do krajnosti, protože ještě tohle je potřeba udělat, ještě tohle je potřeba zařídit… ještě tohle a tohle a pak najednou to nejsem já.. ale nějaká bezduchá postavička co pomalu nemá sílu se ani nadechnout.
Takže v plánu je, ty poslední dva měsíce školy zvládnout do pohody. Pořešit už koněčně nějak tu práci. Sfouknout teorii a jít si užít letní měsíce :) Myšlenky skříťulky dopadaj na zem. Dámy a pánové přistáváme..

Categories: Nezařazené

skritulka

3 Responses to “Před”


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>